top of page

KARİYER

EKS-PA BİLGİSAYAR A.Ş. Türkiye’de Ankara ve İstanbul illerinde 100’ü aşkın eleman ile faaliyet göstermekte olup, bugün binin üzerindeki müşteri portföyü ile çeşitli sektörlerde hizmet vermektedir. Ofis Otomasyonu, Masa Üstü Yayıncılık, Belge Arşivleme, Doküman Yönetimi, İş Akış Sistemleri, Türkçe OCR / ICR, Form ve Metin İşleme sistemleri, Elektronik Ticaret, Elektronik Yayıncılık, Network Hizmetleri, Askeri Logistik Destek ve CALS sistemleri gibi pek çok konuyu ülkemize ilk getiren firma özelliğini kazanan E-B Grup şirketlerinden  EKSPA A.Ş. ayrıca HP ürünleri, MS yazılımları  konularında iş ortağı olarak çalışmaktadır. 

Firmamız gücünü sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve nitelikli insan kaynağından almaktadır. Bu nedenle insan kaynakları politikamız; şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücünü grubumuza kazandırmaktır. 

Firmamızda tüm çalışanlarının; değişimi yakalayabilen, vizyonu geniş, çağa ayak uydurabilen kişiler olmasına özen gösterilmektedir. Çalışanlarımız; kendilerinden neler beklendiğini ve firmamızın hedeflerine ulaşmasına bireysel hedefleri ile doğrudan katkıda bulunacaklarını bilen kişilerdir. 

Eğer siz de hızla büyüyen firmamızda yer almak istiyorsanız www.kariyer.net sayfasından güncel ilanlarımızı takip ederek başvuru yapınız. Ayrıca C.V. nizi info@eb.com.tr adresine gönderebilirsiniz.CV'niz database'e kaydedilecek ve uygun pozisyonda eleman açığında öncelikli olarak değerlendirilecektir.

 

Açık pozisyonlarla ilgili ilanlarımıza ulaşmak için www.kariyer.net sayfasına gidiniz.

ce773b79-a02f-49cb-85e0-192fa28eda9f.jpg
logowhite.png

Bir E-B Group Şirketidir

Mersis No: 0330001910100019

Ticaret Sicil No: 64818

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Adres: YDA Center A Blok Kat 11 No: 462-463 Dumlupınar Bulvarı No: 9A Çankaya/Ankara

Telefon: +90 312 705 88 00

Emailinfo@eb.com.tr | info@eks-pa.com.tr

bottom of page